Золоті сторінки коледжу

Випускники, які зробили значний внесок в історію коледжу в 1994-2008 н.р.

1. Степук Оксана Диплом II ступеня на Всеукраїнському конкурсі науково дослідницьких робіт природничого профілю членів МАН та товариств „Наукова зміна”. I місце на Всеукраїнському конкурсі школярів „Живи, земле”, студентка біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниця навчання.
2. Маховська Олена II  місце  на  обласній  олімпіаді  з  біології  в  1992-1993  н. р.  III місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. , студентка біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниця навчання.
3. Бігун Сергій Призер олімпіади з фізики київського державного університету ім. Драгоманова, студент фізичного факультету КДУ ім. Драгоманова.
4. Горбатюк Віктор Призер конкурсу науково дослідницьких робіт Малої Лесової академії (м. Львів), студент Львівського лісогосподарського університету.
5. Габушко Вероніка Студентка фізичного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниця навчання.
6. Степан Богдан Диплом III ступеня на Міжнародні дитячій науковій конференції в м. Варна (Болгарія), II місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. Диплом II ступеня на обласному конкурсі наукових робіт членів МАН, студент Чернівецького медичного університету.
7. Гончарук Сергій Студент економічного факультету ВДУ.
8. Кравчук Володимир Студент Чернівецького медичного університету.
9. Собчук Людмила Призер Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, студентка інституту іноземних мов (м. Київ).
10. Тарасюк Наталя Призер Всеукраїнської олімпіаді з біології 1995-1996 н. р. (III місце). Призер обласної олімпіаді з біології 1995-1996 н. р., студентка  Чернівецького медичного університету.
11. Скуба Ірина Призер Всеукраїнської олімпіаді з біології 1994-1995 н. р. Призер обласної олімпіаді в 1995-1996 н. р., студентка  Київського державного університету.
12. Зубач Микола Призер обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики, призер Всеукраїнської олімпіаді з фізики 1994-1995 н. р. (III місце), студент  Київського політехнічного університету.
13. Ковальчук Тетяна Призер обласної олімпіади з німецької мови, студентка Львівського державного університету ім.. І.Я. Франка, факультет журналістики.
14. Шейко Світлана Призер обласного захисту наукових робіт членів МАН.
15. Косюк Інна Призер обласної олімпіади з математики, призер Міжнародної олімпіади з фізики, математики, інформатики, учасник Всеукраїнської олімпіади з математики, студентка Львівського державного університету ім.. І.Я. Франка.
16. Сенків Валентина Призер обласної олімпіаді з біології, учасник Всеукраїнської олімпіади з біології, студентка ВДУ імені Лесі Українки.
17. Будько Олена Призер обласних та Всеукраїнських телевікторин, призер обласної олімпіаді з української  мови та літератури, студентка Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
18. Ковальчук Жанна Призер обласної олімпіади з фізики, учасник Всеукраїнської олімпіади з фізики, студентка Київського інституту легкої промисловості.
19. Ільчук Наталія Призер обласної олімпіаді з біології, учасниця Всеукраїнського зльоту юних екологів, студентка ВДУ імені Лесі Українки, відмінниця навчання.
20. Нікітін Андрій Призер обласної олімпіади з математики. Студент Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
21. Вербич Зоряна Призер обласних олімпіад з біології, призер Всеукраїнських олімпіад з біології, призер Всеукраїнських конкурсів захисту наукових робіт МАН, призер Соросівської олімпіади з біології, студентка ВДУ імені Лесі Українки.
22. Кандиба Віктор Призер обласних олімпіад з фізики, учасник Всеукраїнських олімпіад з фізики, студент Київського політехнічного університету.
23. Волинець Роман Переможець обласних і призер Всеукраїнських олімпіад з біології, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, (секція медицина) відмінник навчання, студент Полтавського стоматологічної академії.
24. Михайлова Анна Переможець обласних і призер Всеукраїнських олімпіад з хімії, призер обласного турніру юних хіміків, призер Всеукраїнського конкурсу „Найталановитіша дитина України 2000 року”, студентка хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.
25.Харитонюк Артем Переможець обласних та учасник Всеукраїнських олімпіад з математики, призер обласного турніру юних математиків, студент МФТІ.
26. Цуманець Оксана Переможець обласних і призер Всеукраїнських олімпіад з географії, відмінниця навчання, студентка Київського національного торговельно-економіного університету.
Максимчук Віра Борисівна Учитель української мови і літератури
27. Божко Ірина Відмінниця навчання, призер обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призер Всеукраїнського турніру юних хіміків, студент Київського політехнічного університету.
28.Зінюк Олександр Переможець і призер обласних олімпіад з біології, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призер Всеукраїнського чемпіонату „КРОКС”, в індивідуальній першості, студент Київського політехнічного університету.
29. Синюк Володимир Переможець обласних та учасник Всеукраїнських олімпіад з фізики, студент МФТІ.
30. Луценко Катерина Призер обласних олімпіад з математики, переможець першого обласного чемпіонату „КРОКС”  в командній першості, студентка Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
Панасюк Любов Ананіївна Вихователь
31. Кузик Валентина Призер обласних олімпіад з історії, української мови і   літератури, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призер обласних літературних конкурсів, студентка Києво-Могилянської академії.
32. Матвійчук Олексій Призер Всеукраїнської олімпіади з хімії, студент ВДУ імені Лесі Українки.
Євтушина Марія Василівна Учитель історії та правознавства.
33. Савич Сергій Переможець обласних олімпіад з історії, призер обласних     олімпіад з правознавства, призер Всеукраїнської олімпіади з історії, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з правознавства,  студент  Волинського державного університету імені Лесі Українки.
34. Білоусов Олександр Переможець обласних олімпіад з хімії, переможець     обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призер Всеукраїнської олімпіади з хімії та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, студент Волинського державного             університету імені Лесі Українки.
35. Турчак Мар’яна Переможець обласної олімпіади, призер Всеукраїнської  олімпіади з економіки, студентка Київського Національного авіаційного університету.
Конопельнюк  Лідія Ульянівна  Учитель математики.
36. Кольцов Олександр Призер обласних олімпіад з інформатики, англійської мови, студент Київського національного авіаційного  університету.
37. Мельник Валентина Призер обласних олімпіад з географії, студентка Волинського державного  університету ім. Лесі Українки.
38. Фурцева Олеся  Учасниця  обласних  олімпіад  з  хімії,  біології,  студентка      Київської національної медичної академії ім. Івана Богомольця.
39. Клапатюк Володимир   Призер обласної олімпіади з хімії,  студент Київського  університету харчових технологій.
40. Артьомова Анна   Переможець  обласних  олімпіад та  призер  Всеукраїнської     олімпіади з правознавства, студентка Львівського  державного університету ім. Івана Франка.
41. Грабовський Олександр Призер обласних олімпіад та учасник Всеукраїнської       олімпіади з історії, студент Київської національної академії внутрішніх  справ.
Шутяк Тетяна Володимирівна Учитель англійської мови.
42. Портянко Андрій Переможець обласних олімпіад та призер Всекураїнської олімпіади з економіки, переможець Всеукраїнського турніру з економіки, студент Київського національного економічного університету.
43. Конопельнюк Олександр Призер обласних олімпіад з фізики та економіки, переможець Всеукраїнського турніру з економіки, студент Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
44. Савицький Сергій Призер обласних олімпіад з історії та інформатики, переможець Всеукраїнського турніру з економіки, студент Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
Кабанов Володимир Іванович Учитель фізики, заступник директора з виховної роботи.
45. Марунчак Роман Президентський стипендіат, переможець обласних і Всеукраїнських олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних раціоналізаторів і       винахідників, студент Московського фізико-технічного інституту.
46. Хом’як Данило Призер обласних і Всеукраїнських олімпіад з хімії,  обласних і Всеукраїнських турнірів, студент Національного університету харчових технологій.
Кузьмук Наталія Миколаївна Учитель української мови і літератури.
47. Корнієнко Олександр Призер обласних олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних фізиків, раціоналізаторів і винахідників, студент Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”.
48. Кабанова Мар’яна Призер обласних олімпіад з економіки, обласних і     Всеукраїнських турнірів юних економістів, студентка Волинського Національного університету імені Лесі Українки.
47. Гаврилюк Роман Призер обласних обласних турнірів юних економістів, студент Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
Ставецька Людмила Анатоліївна Учитель географії

Підписатись на оновлення

Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031