Педагогічних працівників сфери побуту та народних промислів

Голова методичної комісії – Даценко Олеся Любомирівна

Методична комісія «Сфери побуту та народних промислів» забезпечує фахову підготовку кваліфікованих робітників з професій 8263, 7436 «Вишивальник, швачка» та 7331 «Флорист – квітникар».

До складу комісії входять 6 майстрів виробничого навчання, двоє з яких є викладачами ІІ категорії та 1 викладач І категорії.

Зліва направо: Даценко О.Л., Іванченко Г.П., Петюк О.О., Лукашук М.І., Табун Н.В., Лисюк О.В, Григор’єва К.Є.

Методична комісія має значний досвід роботи, достатню професійну та педагогічну майстерність. Викладачі та майстри виробничого навчання комісії приймають активну участь на засіданнях предметних обласних секцій нашого напрямку, відвідують фахові виставки, регулярно проводять відкриті заняття, майстер-класи, виставки та ярмарки – продажі робіт учнів.

Учениця ПТУ ЛДТУ спеціальності «Вишивальниця» Шевчик Ірина зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності у м. Рівне, 2007 р.

Учні під керівництвом Даценко О. Л. брали участь у конкурсі – виставці «Тарас Шевченко. Погляд крізь століття» до 200 – річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, що проходив в арт – галереї «Луцьк» у березні 2014 року та у обласній олімпіаді з професії «Вишивальник», де зайняли ІІІ місце у 2015 році.

Учні під керівництвом викладачів методичної комісії беруть участь у предметних олімпіадах і конкурсах. Викладачі та майстри виробничого навчання разом з учнями займаються оформленням навчального закладу до тематичних свят.

Викладачі МК у тісній співпраці з керівниками  підприємств, враховуючи вимоги ринку праці  постійно шукають шляхи підготовки конкурентоспроможних фахівців професій «Вишивальник, швачка» та «Флорист – квітникар». Так нашими партнерами є ПрАТ «Едельвіка», ТзОВ «Мода – Текс», Фабрика чоловічого костюму «LiLus», ТзОВ «АНЕКС ПЛЮС», КП «Парки та сквери м.Луцька», ПП Магазин «Орхідея», ПП Магазин «У Наталі»