14 листопада учні 11 групи професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» технічного коледжу Луцького НТУ відвідали СП ТОВ «Modern-Expo Group».

СП ТОВ «Modern-Expo Group» – одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств Луцького району, чисельність працюючих якого становить понад 2500 осіб. Компанія є провідним виробником і постачальником торгового обладнання в Центральній і Східній Європі.

Перед початком екскурсії інженер з ОП Оксана Яіцька провела вступний інструктаж, повідомивши учням правила поводження на підприємстві.

Розпочалась екскурсія з презентації «Modern-Expo Group» яка розміщена на стінах коридору, яким кожного дня працівники проходять на робочі місця.

Особливістю підприємства є облаштовані зони відпочинку для працівників, в тому числі і в самих цехах. Учні під час екскурсії побачили робочі місця працівників підприємства та ознайомились з умовами праці. Ступінь механізації викликає захоплення. Вражають виробничі площі, сучасне обладнання та якість продукції.

Завершилась екскурсія у виставковій залі, де учні побачили готову продукцію компанії.

Працівники підприємства розповіли про можливість проходження учнями виробничої практики та необхідні знання і вміння для влаштування на роботу.

Учні повернулися додому сповнені позитивних вражень. Дякуємо керівництву СП ТОВ «Модерн-Експо» за можливість практично познайомитися з технологією виробництва брендованого обладнання. Особлива подяка Болді Ользі- фахівцю по роботі з персоналом HR департаменту за чудову екскурсію.