Герб (логотип) Відокремленого структурного підрозділу «Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету» є зображенням п’ятикутника в центрі якого вписано стилізовані перші літери ключових слів назви нашого коледжу – Технічний коледж.

П’ятикутна зірка (пентаграма) – символ, який є знаком Безмежжя, Бога-спасителя. Вона асоціюється з п’ятьма першоелементами (вода, вогонь, повітря, земля і дух (ефір)). У Стародавній Греції вона символізувала гармонію неба і землі, а піфагорійці вважали пентаграму математичною досконалістю, оскільки вона приховує в собі золотий перетин (φ = 1,618).

В християнстві пентаграма є нагадуванням про 5 ран Христа, які він отримав при розп’ятті, а також вона використовувалася при оформленні храмів, наприклад, Вифлеємський собор Різдва Христового. 

Cтарий Герб Технічного коледжу символізує розгорнуту книгу в центрі як зразок основи знань. Зверху Святий Миколай Угодник – покровитель міста Луцька. В основі знака розміщено Національний прапор з Гербом України на передньому плані.

Герб ліцею