Бібліотека

На першому поверсі студентського гуртожитку завжди до послуг читачів бібліотека коледжу. Тут можна знайти підручники з предметів загальноосвітнього спрямування та професійного навчання, а також багато художньої літератури на будь-який смак. Наш бібліотекар, PR-менеджерка, молодіжна працівниця Романюк Оксана Володимирівна радо допомагає усім читачам. Крім цього, в бібліотеці проводяться заняття та виховні заходи, адже вона давно стала місцем для затишного проведення часу.

Головною стратегією бібліотеки є допомога в забезпеченні якісної професійної підготовки майбутніх фахівців та спрямована на підтримку освіти та розвитку:

– здобувачів освіти, для того, щоб вони могли стати справжніми професіоналами та внести важливий внесок у розвиток нашого регіону, країни;

– викладачів коледжу, забезпечуючи їм можливість постійно поглиблювати свої знання, вдосконалювати методику викладання.

Для досягнення цієї мети бібліотека планує:

  1. Забезпечувати доступ до сучасних навчальних матеріалів, електронних ресурсів і баз даних, а також надавати доступ до актуальної інформації з педагогічного досвіду.
  2. Залучати висококваліфікованих фахівців, на приклад, з бібліотек-партнерів, для підтримки бібліотеки та навчання користувачів.
  3. Активно співпрацювати з іншими освітніми установами та громадськими організаціями для обміну знаннями та досвідом.
  4. Розвивати та підтримувати проєктну діяльність студентської молоді та молодіжних працівників.
  5. Пропагувати читання та інформаційну грамотність серед студентів та викладачів.
  6. Забезпечувати бібліотечні послуги, які відповідають потребам користувачів.
  7. Здійснювати фандрейзингову діяльність для поповнення книжкового фонду.