Бібліотека
На першому поверсі студентського гуртожитку завжди до послуг читачів бібліотека коледжу. Тут можна знайти підручники з предметів загальноосвітнього спрямування та професійного навчання, а також багато художньої літератури на будь-який смак. Наш бібліотекар, PR-менеджерка, молодіжна працівниця Романюк Оксана Володимирівна радо допомагає усім читачам. Крім цього, в бібліотеці проводяться заняття та виховні заходи, адже вона давно стала місцем для затишного проведення часу.

Електронна бібліотека
Містить електронні копії книг для підготовки з загальноосвітніх та спеціальних професійних дисциплін
Оксана РОМАНЮК
завідувачка бібліотеки
Бібліотека є важливим структурним підрозділом коледжу та здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу, як в урочний так і позаурочний час. Бібліотека під’єднана до інтернету та забезпечена 5-ма комп’ютерами. Бібліотечний фонд нараховує понад 18 тис. примірників навчальної та художньої літератури.
Свою діяльність бібліотека організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до плану роботи, затвердженим директором навчального закладу.Бібліотека Керуюється загальними нормативно-правовими документами такими як: Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про професійну-технічну освіту», «Про бібліотеки та бібліотечну справу» та іншими чинними нормативно-правовими актами у сфері освіти, науки, культури, бібліотечної справи, а також Положенням про бібліотеку ТК Луцького НТУ. Бібліотека коледжу обслуговує користувачів згідно Правил користування бібліотекою, розроблених на основі «Типових правил користування бібліотекою».
Основними завдання бібліотеки:
– виховувати в учнів та студентів інформаційну культуру, культуру читання;
– вміти користуватися бібліотекою, її довідковим апаратом;
– розвивати творчу думку, пізнавальні здібності, інтереси учнів та студентів, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм;
– забезпечувати зростання інформаційної компетентності користувачів бібліотеки;
– сприяти різним формам бібліотечної роботи, самоосвіті учнів та студентів, педагогів, забезпечувати літературою їхні соціальні та культурні потреби;
– виховувати в учнів та студентів національну свідомість, шанобливе ставлення до книг як джерела знань.
– співпрацювати та взаємодіяти з освітянськими бібліотеками та мережою бібліотек м.Луцька.
Інформація для користувачів:
– книжкові виставки, презентації;
– проведення масових заходів;
– нові надходження.
Послуги бібліотеки:
– Обслуговування користувачів бібліотеки літературою відповідною до їх інформаційних запитів;
– добір джерел за конкретними темами;
– безкоштовний доступ до мережі Інтернет;
– доступ до ресурсу Інтернет ви можете отримати у читальній залі бібліотеки .
Зорієнтуватись у фонді бібліотеки читачеві допоможе наявна система каталогів і картотек, які взаємно доповнюють одна одну й полегшують пошук тих чи інших потрібних видань.
Каталоги і картотеки містять картки, куди згідно з існуючими правилами бібліографічного опису занесені основні дані про кожен наявний у бібліотеці документ. На картці вказані: прізвище, ім’я, по батькові автора, заголовок книги, прізвище відповідального редактора, місце видання, рік видання, кількість сторінок, а також ряд інших потрібних відомостей.
Абетковий каталог
Картки тут розставлені в алфавіті прізвищ авторів або заголовків книг, незалежно від їхнього змісту. За допомогою алфавітних каталогів можна встановити: чи є у бібліотеці той або інший документ, скільки видань певного твору зберігається в бібліотеці.
Систематичний каталог
Картки в систематичному каталозі згруповані за галузями знань.
Користуючись цим каталогом, можна добрати літературу з тієї чи іншої галузі знань, з окремих проблем і тем, установити автора й точну назву документа, якщо читачеві відомий її зміст.
Творча спадщина В. Сухомлинського
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу