Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України на Єдиному порталі державних послуг «Дія» запущено застосунок єДокумент про освіту. У застосунку наразі доступні документи про освіту, що містяться в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). У Реєстрі містяться відомості та дані про Документи про освіту, виготовлені орієнтовно з 2000 року.
Водночас непоодинокими є випадки відсутності єДокументів про освіту на порталі «Дія». Для вирішення цієї ситуації просимо Вас звернутися до адміністратора Єдиної державної електронної бази освіти ТФК ЛНТУ для перевірки даних в ЄДЕБО (Терещенко Альона, кабінет №31, головний корпус) та формування єДокументів про освіту межах компетенції адміністратора.
Також у додатку надаємо для використання в роботі відповіді на найпоширеніші запитання громадян з приводу не відображення єДокументів про освіту в застосунку Порталу «Дія».

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!