Гурткова робота

Забезпечуємо цікаве дозвілля для здобувачів освіти

                                                                                Гурткова робота
Студентські предметні гуртки – форма позааудиторної роботи студентів коледжу, спрямована на розширення наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідницької діяльності студентів у вільний від навчання час.
Основними цілями роботи студентського предметного гуртка є:
– сприяння підвищенню рівня підготовки студентів;
– формування у студентів інтересу і потреби до творчості;
– розвиток творчого мислення, самостійності, підвищення внутрішньої організованості, свідомого відношення до навчання, поглиблення й закріплення отриманих у процесі навчання знань.
Основні завдання студентських предметних гуртків:
– забезпечення активної участі студентів у проведенні конференцій, конкурсів на кращу роботу, семінарів;
– формування в студентів інтересу до творчості, навчання методиці й способам самостійного вирішування завдань в різних галузях й одержання навичок роботи в колективах;
– допомога студентам у оволодінні методикою й навичками проведення самостійних робіт і розробки деяких проблем;
– обмін досвідом організації і проведення роботи серед членів студентських предметних гуртків;
– сприяння поглибленому вивченню навчального матеріалу відповідної дисципліни;
– виявлення найбільш обдарованих і талановитих студентів, використання їх творчого й інтелектуального потенціалу для вирішення актуальних завдань підвищення ефективності навчального процесу.

                                      Основні форми науково-дослідницької роботи студентів:
– проведення екскурсій з метою вивчення досвіду роботи підприємств і організацій;
– виконання індивідуальних завдань в період навчальної практики;
– підготовка наукових доповідей, повідомлень і рефератів з актуальних питань, виступ з ними на засіданнях гуртка, семінарах і конференціях;
– участь у конкурсах на кращі роботи.
Члени студентського предметного гуртка мають право:
– брати участь у планових заходах гуртка;
– одержувати інформацію про організацію роботи студентів;
– за рекомендацією керівника гуртка й клопотанням директора коледжу одержувати можливість для роботи в архівах і організаціях;
– представляти свої роботи для участі в конкурсах на кращі роботи студентів;
– публікувати кращі роботи й виступи.

                                                                  Мета гуртка «Я – Патріот»
Патріотичне виховання сучасної молоді не є лише однією із складових загального виховного процесу. Насамперед, патріотичне виховання – це варіант цілісної системи виховання різнобічно розвинутої особистості. Втілення ідей даної системи виховання передбачає триєдину ідентифікацію вихованця з «людиною», «українцем», «патріотом», які здатні розв’язувати проблеми
Під час будь-яких соціальних потрясінь у суспільстві найбільш незахищеною його частиною залишаються діти. У результаті з’являються багато антигуманних тенденцій у суспільно-політичному житті держави. Губляться життєві цінності, які раніше були основою для виховання дітей і підлітків. Батьки, зайняті вирішенням економічних проблем сім’ї, часто надають дитині право самостійно приймати рішення, чим зайнятися після уроків. Духовна деградація покоління, вихованого на серіалах і бойовиках, низький рівень міжособистісних стосунків дітей і їх агресивність примушують задуматися про те, що сучасне українське суспільство стоїть перед реальною загрозою втрати величезного прошарку суспільства, на який у майбутньому ми повинні покладатися.
В організації виховної роботи в Україні патріотичне виховання молоді завжди мало пріоритетний характер і розглядалося як одне з умов зміцнення обороноздатності держави.
Програма гуртка розрахована на здобувачів освіти коледжу, розширення наукового потенціалу й формування навичок науково-дослідницької діяльності студентів у вільний від навчання час.

Наші заходи 

Дня студента в коледжі

В коледжі з нагоди Дня студента вручили дипломи та грамоти найактивнішим студентам, які відзначилися в навчанні, науковій діяльності, культурному житті та громадській активності.
Талановиті учасники «Зіркового десанту ТФК» запалили зал танцем гурту «Енергія молодості» та чудовою піснею «Лови момент» у виконанні Тетяни Сахнюк та Дарини Хомич, а студентський гімн під гітару Іллі Бондаря та Дмитра Брикси спільно з Назарієм Тимощуком та Богданом Опейдою наповнили зал урочистою атмосферою.

З нагоди Дня студента на запрошення керівника гуртка « Я-Патріот» Людмили Воронової у коледж завітали партнери з Молодіжний центр Волині І СпівДія хаб Луцьк, щоб провести креативний тренінг з командоутворення. Організатори вважають, що командоутворення – це ключовий елемент успішної студентської діяльності. Адже спільна робота в групі розвиває навички комунікації, сприяє обміну ідеями та сприяє зростанню творчого потенціалу. Важливо вміти слухати і висловлювати свої думки, об’єднувати різноманітні точки зору та досягати спільних цілей.

 

       

ДЕНЬ ЗНАНЬ

01.09.2023. Зустріч першокурсників, перший святковий урок, благодійний ярмарок, плетіння сітки для українських воїнів, писання на дошці побажань для нашої країни, екскурсії з кураторами груп головними локаціями студмістечка – у перший день вересня у коледжі відзначили ДЕНЬ ЗНАНЬ.

Старшокурсники ради здобувачів освіти, які допомагали на ярмарку, відзвітували, що всі разом, у ДЕНЬ ЗНАНЬ, зібрали 5100 гривень. Кошти передали Волонтерському центру коледжу на купівлю шин для військового автомобіля. Дякуємо кожному за донати для наших воїнів! Наближаємо перемогу разом!

Патріотична руханка

Під час патріотичної руханки найактивніші отримали набори печива та соку «Завдяки підготовці заходу, патріотичній руханці для студентів-першокурсників, вдалось розкрити нові таланти наших вихованців.

Мова - зброя!

09.10.2023.  «Українська культура – зброя проти ворога:» студенти зі студентами групи 12 ІСТ побували на патріотичній лекції  «Українська культура – зброя проти ворога». На запрошення керівника гуртка коледжу «Я – патріот!» Людмили Воронової, у коледж завітала Наталка Андрощук, журналістка, молодіжна працівниця, бібліотекарка від Волинська обласна бібліотека для юнацтва На екскурсії слухачі дізнались, як кожен з них на своєму місці може давати відсіч ворогові, як важливо берегти і цінувати рідну культуру та мову, а також як можна стати волонтером і допомогти ЗСУ.

 

Квест першокурсника

21 вересня відбувся  патріотичний квест для першокурсників  «Патріотичні горизонти», який об’єднав  команди та випробував знання, спритність та кмітливість у різних інтелектуальних завданнях та загадках.

День працівників освіти

29.09.2023 у коледжі відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

«Освіта – це те, що нас зараз об`єднує. Дякую всім працівникам коледжу за ту спільну працю, яку ми зараз маємо, адже без спільної роботи усіх наших служб немає повноцінного освітнього процесу. Дякую нашим воїнам за захист, за можливість сьогодні працювати. Хочу усім нашим освітянам побажати основну нашу нагороду – вдячність учнів, студентів яких ми навчаємо, виховуємо задля України. Зичу всім нам перемоги і нехай Господь допомагає нам у нашій діяльності!», – Олег Герасимчук , директор коледжу

До вітань освітян колежівської родини приєднались талановиті студенти та відомий улюблений багатьма гурт «АКОРД».

 

Квест з нагоди Дня Туриста

З нагоди Всесвітнього дня туризму у нашому коледжі відбувся святковий квест ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА
Щоб виконати усі завдання квесту, учасники повинні були пройти різні локації, що розміщені в містечку коледжу: їдальню, бібліотеку, спортивну залу, навчальний корпус, актову залу.

 

Відвідування Марійського духовного центру «Зарваниця»

24 вересня колектив нашого коледжу відвідав з духовно-пізнавальною метою Марійський духовний центр «Зарваниця», а також “Травертинові скелі”в селі Рукомиші поблизу Бучача на Тернопільщині, де знаходиться Церква святого Онуфрія – мурована культова споруда в якій зберігається скульптура святого Онуфрія Великого роботи славетного Йогана-Георга Пінзеля, нерукотворний образ Ісуса Христа та Хресна дорога.
Поїздка відбулася за підтримки директора коледжу Олега Герасимчука, профспілкової організації працівників ТФК ЛНТУ в особі Інни Андрощук та організації – керівника гуртка Людмили Воронової.
Будівлі, храми і територія Зарваниці справили неабияке враження, повсюди відчувався спокій та мир, а навколишній краєвид радісно милував око.
Працівники коледжу отримали надзвичайно позитивні враження емоційне піднесення та духовно збагатилися.

День миру в коледжі відзначили молодіжним флешмобом
Екскурсія здобувачів освіти до Луцького замку

7 жовтня студенти групи12-АТ спеціальності “Автомобільний транспорт” та здобувачі освіти групи 16 спеціальності “Електрозварник ручного зварювання” під керівництвом кураторів Юлії Боровської, Олени Ромашко та керівника гуртка “Я – патріот!” Людмили Воронової мандрували старою частиною міста у межах запланованих туристичних днів коледжу.
“За ці тижні екскурсій вже маю цікавий напрацьований маршрут, який для більшості студентів стає справжньою несподіванкою і відкриває багато нового про місто навіть для корінних лучан. Проходимось старими вуличками та завжди відвідуємо будинок з химерами, який нарівні із замком є другою візитівкою Луцька. А ще молодь в захваті і від наймістичнішого Луцького підземелля, що заглиблюється в землю на кілька поверхів: подобаються розповіді, легенди та перекази про підземне місто – тихе, безлюдне, таємниче. Вважаю, що такі екскурсії не тільки навчають – розважаючи та розважають – навчаючи, а й, насправді, дуже важливі для патріотичного виховання молоді та розвитку національної свідомості загалом,” ― Людмила Воронова

 

Виставка "Упа - боротьба, що триває"

Наші здобувачі освіти групи 24 «Кравець, вишивальник» разом з майстрами виробничого навчання Олесею Даценко та Оксаною Лисюк кілька днів тому відвідали Волинський краєзнавчий музей.
Мета виставки “УПА. Боротьба, що триває” – вшанування бійців за волю України та розвінчання створених російською пропагандою міфів про українських націоналістів, сприяння патріотичному вихованню, вшануванню національних героїв та нашої власної історії.
Учасники екскурсії переглянули також постійнодіючі експозиції та нові матеріали, що розповідають про сучасну війну росії проти України.

 

Ваш розділ іде тут

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Воронова Людмила Петрівна

Керівник гуртка 

“Я патріот”

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!