Лябук Тарас Анатолійович

викладач спец. дисциплін

«Найкращий метод, щоб почати щось робити – перестати говорити і почати робити.»

Волт  Дісней

Нагороджений: грамотою за сумлінну та плідну працю у 2023р.

Педагогічні та наукові інтереси: зосереджені на розвитку інноваційних методик викладання технічних дисциплін, використанні сучасних технологій у навчальному процесі та розвитку професійних компетенцій студентів. Я також зацікавлений у дослідженнях з психології навчання та мотивації студентів, що сприяє покращенню якості освіти та досягненню високих результатів.

e-mail: taras.lyabuk@gmail.com

Освіта:

2014-2018р. – Луцький національний технічний університет, спеціальність “Комп’ютерна інженерія”, кваліфікація: ступінь вищої освіти бакалавр

2018-2019р. – Луцький національний технічний університет, спеціальність “Комп’ютерні науки”, кваліфікація: ступінь вищої освіти магіст

2024р. – Стажування у ЛНТУ на кафедрі інженерії програмного забезпечення, 60 год (2 кредити ЄКТС)

• Проведення виховної години присв’яченої дню програміста

• Перегляд Історичного фільму “Наполеон”

• Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

• Перегляд фільму за мотивами книги Скрябіна “Я, побєда і берлін”

Викладач дисциплін:

• Криптовалюти та Blockchain