Запитання-відповіді здобувачам освіти

Показники моніторингу та його результати

Хто такий староста?

Староста – лідер групи. Староста знає все: яка зараз пара і де, в якій ти підгрупі на лабах, як взяти цей інтеграл і коли перездача. Якщо староста чогось не знає, то це поганий староста.
На початку навчального семестру кожна група обирає собі старосту. 

Стипендія

Стипендія – винагорода за успішне навчання.Виплаується здобувачам освіти, які успішно проходять атестацію по семестрах. Особливість винагороди полягає в тому, що студент чи учень отримує виплати тільки за результатами проходження успішної сесії та протягом семестру. Отримує до 45% студентів державної форми навчання та учні з середнім балом більше 7.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо нарахування стипендії, необхідно звернутися до навчального відділу або у бухгалтерію (каб. 12).

Твої права під час сесії
Недопуск до сесії через академічну заборгованість або несплату за навчання

Здобувача освіти можуть не допустити до складання іспитів через академічну заборгованість або несплату за навчання.

Академічна заборгованість означає, що студент через невагомі причини (невиконання поставлених завдань, пропуски без поважних причин і невиконання навчального плану тощо) не набрав необхідну кількість балів за поточне оцінювання.

Згідно з укладеним договором про надання платних освітніх послуг здобувачем освіти несплата за навчання веде до припинення надання освітніх послуг.

В кого замовити довідки?

Шановні батьки та вступники!

 

 

Запрошуємо на День відкритих дверей, який відбудеться 8 червня об 11 год. за адресою м.Луцьк, вул.Конякіна 5

You have Successfully Subscribed!