Для педагогічних працівників Луцького ліцею 27 Луцької міської ради відбувся виїзний майстер-клас по виготовленню свічки з великоднім декором.
“Захід відбувся у невимушеній та затишній атмосфері, де кожна учасниця отримала можливість відчути себе справжньою майстринею та втілити свої ідеї в життя. Приємно, що освітян зацікавило опанування нової техніки прикрашання свічок”, – Маргарита Лукашук, майстер виробничого навчання коледжу.
“Завдяки нашим майстер-класам учасники отримують не лише нові знання та навички, а й натхнення для подальших творчих вподобань та розвитку. А командна робота та творче самовираження – це важливі компоненти успішного викладання та навчання, формування позитивної атмосфери в колективі та навчальному закладі, загалом”, – Марія Гуменко-Вейда, майстер виробничого навчання.
 

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!