Викладач Дмитро Аврамук розповів, що на тематичному занятті, яке було присвячене подіям часів початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому – березні 2022 року, студенти досліджували роль Міст-Героїв та аналізували історичні факти звільнення населених пунктів.
Учасники мали можливість опрацювати різноманітні джерела та матеріали, щоб глибше зрозуміти події березня 2022 року, що стали переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України.
На занятті підкреслили, що звільнення стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України, військовій допомозі з боку країн-партнерів, а також свідченням того, що український народ не здасться, буде боротися за свою свободу і перемогу.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!