Тематична екскурсія з української літератури – дієвий формат для максимальної візуалізації матеріалу, який вивчили зі студентами на звичайному занятті.

Аби поринути в епоху Косачів, уявити Луцьк кінця ХІХ-початку ХХ століття, студенти групи 11АТ з куратором Мар‘яною Ніпрук відвідали кімнату-музей «Лесина вітальня» на вулиці Кафедральній, що у старій частині міста.
Говорили, розглядали фото і експонати часів перебування Лесі Українки у Луцьку, дізнавались про тогочасне мистецтво фотографії, про будинки і архітектуру міста, про вподобання Лесі в одязі, про деталі інтер’єру, сервірування столу та інші цікаві речі.

Студенти під час екскурсії закріпили отримані знання на заняттях і здобули нові, змогли уявити Луцьк понад сторічної давнини в епоху Лесі Українки.