У підлітків завжди виникає бажання стати незалежним, спробувати щось нове, побувати в новій, цікавій обстановці.

Це природно і навіть корисно для підлітка – все це частина дорослішання. Але така поведінка може призвести до порушення прав інших дітей та закону.

30 жовтня в Технічному коледжі Луцького НТУ відбулося розширене засідання Ради профілактики правопорушень, пияцтва, наркоманії та правового виховання підлітків за участі начальника служби у справах дітей Луцької міської ради Шульгана Ф.П. та старшого інспектора ювенальної превенції Луцького ВП ГУНП у Волинській області Лесь О.В.

Мета проведення розширеного засідання Ради профілактики правопорушень, пияцтва, наркоманії та правового виховання підлітків це попередження, подолання негативних явищ в молодіжному середовищі (куріння, вживання спиртних напоїв, булінг, вживання наркотичних засобів), ознайомлення з правами та обов’язками неповнолітніх, роз’яснення алгоритму дій, у разі порушення прав дитини.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!