Як зазначили учасники мандрівки, родзинкою музею є його знакові луцькі підземелля. Заклад складається з численних розчищених кімнат і коридорів, в яких побували студенти.
Студенти мали можливість ознайомитися з численними експозиціями, такими як: Галерея рицарства, навчальний процес у Єзуїтському колеґіумі, мультимедійною системою з інтерактивним смарт-табло, шоломами віртуальної реальності. Серед інших цікавинок, учасники екскурсії також побачили силіконову фігуру монаха-єзуїта та голограму привида.
«Такі заходи сприяють особистісному зростанню та розвитку студентів. Відвідування історичного креативного простору надихає та захоплює, поглиблює знання, утверджує значення культурної спадщини рідного краю. Маю надію, що прогулянка вуличками прекрасного старого міста, історична архітектура Вежі князів Чорторийських з частиною оборонного муру та Монастиря єзуїтів із підземеллями в поєднанні із застосуванням сучасних технологій не тільки подарує позитивні емоції вихованцям, надихає на нові творчі рішення та досягнення, – Віта Юфімюк, викладач коледжу.