Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.
На Меморіалі Вічної слави у Луцьку, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, студенти поклали квіти до пам’ятників, вшанувавши пам’ять усіх, чиє життя забрала війна.
“Сьогодні тут зустріли та поспілкувались із Олексієм Ліхтаровичем, ветераном, який бачив Другу світову війну. Такі заходи, на віддання гідної шани подвигу українських людей, важливі, адже не тільки підвищують обізнаність молоді про передумови та перебіг Другої світової, а й формують громадянську позицію. Україна сьогодні є форпостом у боротьбі проти рашизму, виступає флагманом “антипутінської коаліції”, разом з тим сплачує невимовно високу ціну за майбутню спільну перемогу людяності над антигуманним кремлівським режимом. Як зазначив президент України, хай перемога над теперішнім злом рашизму буде найкращим вшануванням пам’яті тих, хто боровся і переміг нацизм!”, – Ірина Чигринюк, викладач коледжу.