На Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів ЗВО I-ІІ р.а. Волинська область була представлена волейбольною командою юнаків Технічного коледжу.

В групі команда посіла друге місце та увійшла до фінальної четвірки, програвши лише господарям – команді Львівської області.

У фіналі потупилися команді з Івано-Франківської області, яку представляв Коледж фізичного виховання. В грі за третє місце поступилися команді з Чернівецької області з рахунком 1:2 (25:13, 23:25, 12:15)

Загалом посіли четверте місце. Вітаємо команду з хорошим результатом!

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.