Участь у відкритому засіданні циклової комісії менеджменту та підприємництва взяли здобувачі освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність з метою обговорення освітньо-професійних програм “Менеджмент” та “Підприємництво, електронна комерція та логістика”.
Студенти висловлювали свої пропозиції щодо структури та змісту освітньо-професійних програм, переліку освітніх компонент, їхнього розподілу по семестрах, що в свою чергу дозволить удосконалити та покращити якість освітнього процесу та освітньої діяльності під час реалізації освітньо-професійних програм даних спеціальностей.
![зображення_viber_2023-06-30_15-33-25-851](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-33-25-851-jpg.webp)
![зображення_viber_2023-06-30_15-33-25-444](https://tk.lntu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-30_15-33-25-444-jpg.webp)