Участь у відкритому засіданні циклової комісії менеджменту та підприємництва взяли здобувачі освіти спеціальностей 073 Менеджмент та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність з метою обговорення освітньо-професійних програм “Менеджмент” та “Підприємництво, електронна комерція та логістика”.

   Студенти висловлювали свої пропозиції щодо структури та змісту освітньо-професійних програм, переліку освітніх компонент, їхнього розподілу по семестрах, що в свою чергу дозволить удосконалити та покращити якість освітнього процесу та освітньої діяльності під час реалізації освітньо-професійних програм даних спеціальностей.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!