28 вересня учні Технічного коледжу Луцького НТУ відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва, де відбулося відкриття персональної виставки «Відродження» Крістіни Смірнової, доньки загиблого солдата-атовця в межах проектів «Меценати для солдата» та «Діти Небесного Легіону». Тато 20-тирічної Крістіни – старшина роти в 51-шій механізованій бригаді Сергій Смірнов, загинув 29 серпня 2014 року у боях під Іловайськом, під час виходу з оточення у так званому «зеленому коридорі»…

Крістіна Смірнова – 20-річна художниця, яка в своїх творах передає емоції, які випромінюють світло, гарний настрій. Малювання для неї- це своєрідна медитація, що допомагає заспокоїтися, відсторонитися від навколишнього світу і жити по-іншому, жити у світі творчості і нескінченної краси. Це засіб своєрідного психологічного розвантаження, можливість передати свої емоції і хоч на кілька хвилин не думати про втрату найдорожчої людини…

Кожну вільну хвилину вона малює, або в голові накидає ескізи свого майбутнього творіння. «Я постійно перебуваю в пошуках себе, адже ніколи не знаєш, що підійде саме тобі, поки не спробуєш».

Після втрати батька Сергія Смірнова, дівчина активно брала участь у волонтерській діяльності. Художниця зазначає, що волонтери – це її друга сім’я, без підтримки яких, виставка б не відбулася. Сама ж Крістіна, отримані кошти від продажу картин часто переказує на допомогу дітям, які теж втратили батьків під час бойових операцій.

На відкриття виставки завітали голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, побратими батька, бійці 14 (51) бригади, військовий капелан о.Михайло Будчак, атовець Руслан Кашалюк, волонтер Руслан Теліпський, мама Ірина Василівна,  друзі юної художниці. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв та згадали тих, хто сьогодні на Сході виборює та захищає наш спокій та можливість творити прекрасне.

Роботи Крістіни Смірнової одночасно вразили та здивували учнів . Це ще тільки перші кроки на шляху до здійснення мрії, проте дуже вдалі. Будемо спостерігати за успіхами талановитої лучанки та радіти новим звершенням разом з нею.