Нещодавно в коледжі для студентів-дизайнерів груп 21 та 22 Дз пройшла захоплююча лекція по матеріалах для зовнішньої реклами, яку провела засновниця та директор відомої регіональної креативної студії «Partyzan» Ірина Жичук.
Спеціалістка з рекламних технологій поділилася секретами вибору та застосування матеріалів, які забезпечують високу ефективність зовнішнього рекламного простору: від перспективних технологій до стильних рішень.
Викладач курсу Марія Гуменко-Вейда вважає, що важливі відомості про сучасні технології та стильні підходи до використання матеріалів стануть додатковим кроком у професійному зростанні її студентів та сформують розуміння і усвідомлення важливості вибору правильних матеріалів для створення яскравої та ефективної зовнішньої реклами. А ще переконана, що інформація надихне студентів на нові творчі досягнення та допоможе в майбутньому розкрити потенціал їхньої творчості в сучасному світі реклами.

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!