Циклова комісія класних керівників, кураторів, вихователів, соціально-психологічної служби, бібліотеки

До складу циклової комісії класних керівників, кураторів, вихователів, соціально-психологічної служби, бібліотеки входять більше п’ятдесяти досвідчених керівників груп, два вихователі гуртожитку, соціальний педагог, психолог, бібліотекар.

Робота усієї цієї великої команди має на меті формування гармонійно розвиненої, соціально свідомої, конкурентоспроможної, підготовленої до життя особистості в сучасних умовах. Плани виховної роботи коледжу спрямовані на виконання основних завдань і пріоритетних напрямків з урахуванням загальнодержавних свят, традицій освітнього закладу та народного календаря. Всі заходи проводяться з урахуванням карантинних вимог в зазначені терміни й на достатньому організаційному та художньо-естетичному рівні, зокрема: це тематичні виховні заходи, інформаційно-просвітницькі години, вечори-пам’яті, виховні заходи у гуртожитку, огляди аматорського мистецтва серед навчальних груп, благодійні акції до Великодня та дня Святого Миколая, конкурси-огляди на найкращу кімнату в гуртожитку, конкурси професійної майстерності серед учнів, флешмоби, студентські дискотеки, святкові концерти, привітання учнів та студентів, що відносяться до пільгових категорій, силами студентського профкому, екскурсії на підприємства та до туристичних об’єктів, заняття-квести тощо.

Божидарнік Тарас Вікторович

Заступник директора з навчально-виховної роботи

e-mail: bozhidarnikviktorr@gmail.com

Голембієвська Мирослава Василівна