Майстер виробничого навчання Марія Гуменко-Вейда та її учениці з професії “Флорист. Квітникар” під час заняття не тільки навчали учасників, а й створили атмосферу радості та натхнення, щоб усі змогли отримати гарний настрій та позитив від спільної творчості.
Заступник директора коледжу та голова профспілкової організації працівників закладу Інна Андрощук вважає, що щорічні майстерки, які проводять майстри виробничого навчання та студенти є не лише пізнавальними, а й захопливими; і
завжди цікаві, як для дорослих, так і для дітей. А робота з кольорами, стічками, блискітками та квітами створює чудову атмосферу творчості та дарує назабутні відчуття наближення свята.
На підтвердження цих слів гортайте карусель фотографій з майстерки із усміхненими та натхненними учасниками
“Щиро дякуємо за гарний передсвятковий настрій! Майстер-клас дуже сподобався. Особлива подяка пані Марії!”, – Людмила Мельник, практичний психолог коледжу.