ТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету» веде свій лік із 1978-го року, коли було створене технічне училище №2 з плановим контингентом учнів 600 осіб для потреб Луцької меланжевої прядильно-ткацької та оздоблювальної фабрики шовкових тканин.

Роки становлення освітнього закладу – це є довга дорога наполегливої праці декількох поколінь досвідчених, творчих педагогів та усіх працівників коледжу. На долю колективу Технічного фахового коледжу випала унікальна роль – бути кузнею технічних кадрів середньої ланки для економіки міста Луцька та Волинської області. 

За свою історію навчальний заклад випустив більше ніж 16 000 випускників. На сьогодні контингент студентів та учнів коледжу перевищує 1500 здобувачів освіти, які навчаються за 8-ма спеціальностями та 11-ма робітничими професіями.

У 2020 році в результаті реформи вищої та передвищої фахової освіти, коледж отримав нову назву та статус – Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету».

Книга про ТК Луцького НТУ (видана до 40-річчя навчального закладу) та її pdf-варіант.

Символіка

Відображає нашу місію та дух. Більше.

Візія

Бути престижним, професійним та прогресивним закладом фахової передвищої освіти

Місія

Бути високоефективним коледжем, який визнаний на регіональному та державному рівнях, забезпечує високоякісну, професійну освіту, що стане  цінністю в ефективній професійній діяльності, гармонійному розвитку, соціально-відповідальній поведінці та сталому добробуту особистості

Стратегія

Головна мета стратегії – стати лідером в освітній галузі Волині та здійснювати якісну професійну підготовку фахівців.

Адміністрація коледжу

Адміністрація коледжу

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Освітній процес у коледжі

Освітній процес у коледжі

Офіційна інформація

Офіційна інформація

Структурні підрозділи

Структурні підрозділи

Наші випускники

Наші випускники

Професійна спрямованість

Дизайн одягу

Один із найбільш затребуваних в суспільстві дизайнерських напрямів, витончена, гламурна та загадкова професія. Дизайнер одягу є одночасно і художником, і проектувальником, і винахідником, і естетом, який задумує, втілює та пристосовує різноманітні моделі та деталі одягу, аксесуари до нашого повсякденного життя.

Флористика

Різновид декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, яке проявляється у створенні флористичних робіт з різноманітних природних матеріалів, які можуть бути живими, сухими або консервованими.

Сервісне обслуговування машин та механізмів

Комплекс робіт, що виконуються з певною періодичністю, головна мета якого – забезпечення справного технічного стану, довговічності та надійності машин та механізмів.

ІТ індустрія

Створення інформаційних товарів і послуг різного типу на базі ІТ-технологій.

Електроенергетика та електротехніка

Сфера використання електроенергії у виробничих процесах, комунальній сфері та побуті.

Менеджмент

Управління ресурсами.

Стейкхолдери

 

Ми маємо тісну співпрацю служб центру зайнятості з коледжем у підготовці робітників із числа безробітних за багатьма професіями.

Алла Куцин

Директор, Волинський обласний центр зайнятості

Раді співпраці з коледжем.

Вікторія Деніщенко

Засновник, Parasol'ka

Автомобільний сервіс це майбутнє транспортних послуг.

Микита Лебедюк

CEO, Волинь-Авто