Втілюйте свою мрію про професію в життя

Реалізуй себе як особистість

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vitae risus turpis. Phasellus faucibus ligula ut magna pharetra.

Освітнє середовище

У гарному освітньому середовищі здобувачі освіти мають можливості опанувати навчальну програму та здобути професію, відчути комфорт і важливість, спілкуватися з викладачами та ровесниками, що сприяє їх розвитку та допомагає сформувати особистість людини.

Важливим є адаптація нашого освітнього простору для якнайкращого задоволення потреб наших здобувачів освіти.

Навчання в коледжі сильно відрізняється від навчання в школі. Застосовуються різні форми проведення занять, виробничі практики,  конкуренція за рейтинг та стипендію і багато інших факторів. Все це сприяє швидкому переходу здобувача освіти в доросле “життя”.

Запитання-відповіді здобувачам освіти

Стипендія – як отримати та хто отримує?

Академічна стипендія

Виплачується студентам, які успішно проходять атестацію по семестрах. Особливість винагороди полягає в тому, що студент отримує виплати тільки за результатами проходження успішної сесії та протягом семестру. Отримує до 45% студентів державної форми навчання та учні з середнім балом більше 7.

Соціальна стипендія

Не залежить від успішного проходження атестації та призначається на підставі законів, що встановлюють державні пільги та гарантії окремим категоріям громадян.

Студентське самоврядування

Олександр Борисюк

Олександр Борисюк

Голова Ради здобувачів освіти

Єлизавета Сидько

Єлизавета Сидько

Голова організаційного відділу

Ольга Сиротюк

Ольга Сиротюк

Голова інформаційного відділу