Центр професійного розвитку

Кар’єрне зростання випускника

Діяльність Центру професійного розвитку спрямована на вивчення ринку праці регіону, покращення рівня підготовки випускників ТФК ЛНТУ та можливості в повному обсязі реалізувати себе в професійному напрямку, що надасть змогу випускникам побудувати успішну кар’єру у прийдешньому.

Основними завданнями Центру є сприяння професійному становленню майбутнього кваліфікованого спеціаліста, формування середовища для підтримки активного вибору й планування професійної кар’єри випускників, спрямування майбутніх фахівців до активного пошуку роботи та надання їм допомоги щодо працевлаштування.

 

Завдання сучасного закладу освіти не лише забезпечення студентів якісними знаннями, вміннями та навичками, але й допомога в працевлаштуванні за фахом та сприяння кар’єрному рості випускника. Діяльність Центру полягає в налагоджені контактів між ТФК ЛНТУ та підприємствами та компаніями Волинського регіону.

Єгор Іваненко

Керівник Центру професійного розвитку

Звʼязок для співпраці

Нормативна документація

Нормативно-правове забезспечення діяльності Центро професійного розвитку

Співпраця з роботодавцями

Інформація для роботодавців про можливості співправці з навчальним закладом

База кандидатів

База резюме кандидатів, які знаходяться у пошуку роботи

Корисна інформація

Матеріали та ресурси, які можуть бути корисні для підготовки та пошуку роботи

Корисні джерела

Наша робота

Центр професійного розвитку забезпечує здобувачів освіти ресурсами  та інструментами для найкращої реалізації можливостей працевлаштування. Ми організовуємо різноманітні заходи, та надаєм консультації щодо кар’єрних шляхів, щоб побудувати успішну професійну кар’єру.

Наш підхід

Для нас важливо вибудовувати та розвивати якісну комунікацію між здобувачами освіти та роботодавцями. Ми впроваджуємо сучасні підходи та інструменти з метою 

Наша місія

Місія Центру професійного розвитку полягає в підтримці студентів у процесі формування їхньої професійної ідентичності, сприянні активному вибору та плануванню кар’єрного шляху, а також у наданні підтримки та допомоги у пошуку роботи та працевлаштуванні.

Напрямків підготовки спеціалістів

Здобувачів освіти

Роботодавців у співпраці з наим

Роки навчаємо фахівців

Роботодавці та партнери: