IT забезпечення коледжу

Інформаційний портал

Електронне забезпечення дисциплін

Сайт ТФК ЛНТУ

Офіційна інформація, анонси подій

Електронні ресурси

Ресурси для забезпечення освітніх компонентів

Програмне забезпечення

Програмне забезпеення для освітнього процесу.

Віртуальні мережі

Платформа для віртуалізації мережевого обладнання

Репозиторій

Архів навчальної документації та робіт

Ми створюємо безпечне комунікаційне освітнє середовище

Більше

Інструменти. Технології.

Базові інструменти та технології, що використовуються.

Кібербезпека

Обслуговування

Підтримка

Віртуалізація

Моніторинг

Доступ до мережі Internet

Організація комп’ютерних мереж у ТФК ЛНТУ базується залежно від призначення – доступ працівників коледжу, навчальні аудиторії, WI-FI. Комп’ютерна мережа коледжу використовує виділені vlan лінії, що забезпечують окремий захищений доступ, відокремленість від дротової мережі, та мають сумарний канал виходу до Інтернет зі швидкістю до 300 Мб/с. Базовими маршрутизаторами виступають пристрої фірми Mikrotik, які забезпечують контроль користувачів, захист мережі від вторгнень та доступ до внутрішніх серверів. Для організації освітнього процесу, взаємодії працівників та здобувачів коледжу використовується хмарне середовище М365 з ліцензією для освітніх закладів та додаток Teams, які налаштовані в домені TAC.LUTSK.UA.
Бездротова Wi-Fi мережа коледжу побудована за технологією mesh.  Об’єднання та балансування каналів провайдерів проведено за технологією Load Balancing NTH IP address list.
Встановлено 16  точок доступу Wi-Fi (мережі «eduroam» – без пароля, «academic» – з паролем). Адресація забезпечується технологією DHCP.

Mesh-мережа на базі CISCO Business 140AC

Cisco Business 140AC забезпечує швидкість передачі даних до 867 Мбіт/с за своїм радіомодулем 5 ГГц в навчальних корпусах коледжу. Максимальна кількість пов’язаних бездротових клієнтів: 200 на радіомодуль Wi-Fi, всього 400 клієнтів на точку доступу або 1000 у системі. Максимальна кількість точок доступу які можна об’єднати: до 50.

*Обладнання надане фінансовим партнером Волинським головним регіональним управлінням ПАТ КБ “ПриватБанк” в рамках двосторонньої співпраці.

Mesh-мережа на базі Tenda MW5

TENDA MW5 NOVA забезпечує стабільний Wi-Fi у корпусі навчальних майстерень. Модулі, що входять до комплекту MW5, достатньо для покриття площі до 600 м.кв. Підтримка технології MU-MIMO надають можливості для одночасного підключення до 60 пристроїв.