Гуртожиток

Забезпечуємо комфорт проживання

   Технічний фаховий коледж надає своїм здобувачам освіти можливість проживати в затишному гуртожитку, що знаходиться поряд з головним корпусом. На сьогоднішній момент у ньому проживають близько 345 учнів та студентів. Затишні 2-, 3-, 4-місні кімнати, кімнати для приготування їжі, кімнати для самопідготовки, friendзона гостинно чекають на своїх мешканців. За порядком в гуртожитку слідкують наші досвідчені вихователі: Бочкарьова Ніна Олексіївна та Нискогуз Олена Андріївна, а ще комендант Нікольчук Клавдія Панасівна. До послуг студентів також бібліотека та медпункт, що знаходяться напершому поверсі гуртожитку.

   Наші вихователі не лише слідкують за порядком, а ще й ведуть активну виховну роботу. Зокрема, у 2021 році було проведено: конкурс «Затишок» (з врученням призів), конкурс на найкраще  прикрашену до Новорічних свят кімнату, бесіди «Покрова – козацький оберіг»,  «З Лесиної криниці» (літературні читання до 150 річчя Лесі Українки), виховна година «Пам’яті героїв Небесної Сотні»,  «День св. Валентина – всесвітній День закоханих» – бесіда, привітання мешканців гуртожитку через святкову скриньку, виховна година «Майбутнє – без тютюнопаління, алкоголю, наркотиків», година спілкування «Хай святиться Матері ім’я».

   Проживання в гуртожитку – це особливий період у студентському житті. Це гартування характеру, набуття навичок самостійного життя, прийняття рішень, вирішення проблем, це час саморозвитку та самовдосконалення. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим здобувачам пройти цей період з максимальною користю.

Бочкарьова Ніна Олексіївна

Вихователь
спеціаліст І категорії

Нискогуз Олена Андріївна

Вихователь
спеціаліст І категорії