Гуртожиток

Забезпечуємо комфорт проживання

Реквізити для оплати:

ЄДРПОУ-26415046 ТФК ЛНТУ  ДКСУ м. Київ

UA868201720313261001202008221- за гуртожиток

 

Про гуртожиток

      Технічний фаховий коледж надає своїм здобувачам освіти можливість проживати в затишному гуртожитку, що знаходиться поряд з головним корпусом. На сьогоднішній момент у ньому проживають більше 300 учнів та студентів. Затишні 2-, 3-, 4-місні кімнати, кімнати для приготування їжі, кімнати для самопідготовки, friend–зона гостинно чекають на своїх мешканців. За порядком в гуртожитку слідкують наші досвідчені вихователі: Бочкарьова Ніна Олексіївна та Нискогуз Олена Андріївна, а ще комендант Нікольчук Клавдія Панасівна. До послуг здобувачів освіти також бібліотека та медпункт, що знаходяться на першому поверсі гуртожитку.

       Наші вихователі не лише слідкують за порядком, а ще й ведуть активну виховну роботу. Зокрема, у 2022-2023 навчальному році було проведено: бесіду про здоровий спосіб життя – до Дня фізичного виховання, виховну годину до Міжнародного дня миру, бесіду на тему «Зупинимо булінг разом», бесіду «Покрова – козацький оберіг», годину спілкування «Я – громадянин і патріот держави», конкурс «Затишок» (з врученням призів),  виховну годину «Пам’яті героїв Небесної Сотні» та інше.

        Проживання в гуртожитку – це особливий період у студентському житті. Це гартування характеру, набуття навичок самостійного життя, прийняття рішень, вирішення проблем, це час саморозвитку та самовдосконалення. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти нашим здобувачам пройти цей період з максимальною користю.

 

Бочкарьова Ніна Олексіївна

Вихователь
спеціаліст І категорії

Нискогуз Олена Андріївна

Вихователь
спеціаліст І категорії

Оголошення

ТФК ЛНТУ, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти і науки Волинської ОДА, Молодіжна рада при Луцькій міській раді та Рада молодих вчених ЛНТУ запрошує Вас до участі в ІІІ Науково-методичній конференції «Інтенсифікація освітнього процесу на основі системного підходу та впровадження сучасних технологій навчання», яка відбудеться  17 травня 2024 р. о 10.00, вул. Конякіна 5.

 

You have Successfully Subscribed!