Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Студенти Технічного коледжу Луцького  національного технічного  університету не могли залишитися байдужими до цього,  адже повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.

Молоді  активісти виступили в Луцькому геріатричному пансіонаті з святковою програмою, своїми піснями й дотепним словом студенти звеселяли та зігрівали душі й серця людей  поважного віку, ветеранів та інвалідів.

Опісля Волонтерський рух коледжу разом із студентським самоврядуванням передали мешканцям Геріатричного пансіонату солодощі, які купили за кошти зібрані під час благодійної акції «Поспішайте творити добро».

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення одного дня на рік, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Мешканці закладу із задоволення слухали пісні, які виконували студенти,   щиро аплодували після кожного виконаного номеру.

Наприкінці концерту виступила директор Геріатричного пансіонату  Гнатюк Алла  Вікторівна з  словами подяки  творчому колективу коледжу за активну участь і високий мистецький виступ для мешканців пансіонату.