Зранку студенти розпочали свій день з активного фізичного заняття на стадіоні коледжу. Змагання з футболу, паркового волейболу, дартсу, претягування канату, штовхання колоди відбувалися одночасно, і кожен учасник міг вибрати той вид спорту, який йому найбільше до вподоби.
«Міжнародний день студентського спорту – це той час, коли студенти з усього світу об’єднуються, щоб відзначити важливий аспект свого життя – фізичну активність та спорт. Для наших студентів – це також можливість об’єднатися, відзначити важливість спорту в їхньому житті та отримати заряд бадьорості і позитив від дружньої конкуренції. Це ще один день, який нагадує усім нам про важливість помірного фізичного навантаження та здорового способу життя. Маю надію, що сьогодні здобувачі освіти отримали радісні емоції та більше мотивації для зайняття спортом в майбутньому. Нехай спорт завжди буде важливою частиною студентського життя!», – Микола Гамалійчук, керівник фізичного виховання коледжу
Як повідомили організатори, сьогодні захід проводився одночасно з заходами у регіонах України, у закладах вищої та фахової передвищої освіти з метою популяризації рухової активності серед студентської молоді за ініціативи Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в межах проєкту «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.