24-27 червня 2024 року у коледжі відбувались кваліфікаційні іспити студентів груп 21 ПТБ спеціальності «Підприємництво торгівля та біржева діяльність» та 32 МДс спеціальності «Менеджмент».

Здобувачі освіти продемонстрували свої знання та навички із базових освітніх компонентів освітньо-професійних програм «Менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Заступник директора коледжу з навчальної роботи та член приймальної комісії Світлана Буснюк зазначила: «Ми пишаємося нашими випускниками, які довели свою компетентність та прагнення до успіху. Їхній прогрес є результатом наполегливої праці та старанності у навчанні».

Викладач Оксана Давидюк додала: «Цього року наші студенти продемонстрували високий рівень підготовки та вміння застосовувати теоретичні знання на практиці. Вони готові до професійної діяльності та подальшого розвитку».

Вітаємо студентів із успішним завершенням кваліфікаційних іспитів! Бажаємо подальших успіхів, натхнення та невичерпної енергії на життєвому шляху. Нехай кожен новий день приносить нові можливості для розвитку та самореалізації!

#ТФК_навчає