Під керівництвом викладачів Григорія Іванченка та Олеся Рубана здобувачі освіти зі спеціальності 022 «Дизайн» передавали власне бачення дизайнерської ідеї в даній темі в живописних картинах та комп’ютерній графіці. У своєму перформансі використали символ – візитівку Волині – Луцький замок та вулиці старого міста.
Учасники презентували свої роботи шляхом взаємодії з глядачами. Розповідь Віри Бурлакової та Яни Шевчук, студенток третього курсу спеціальності «Дизайн», додала нових емоційних вражень, аби глядачі виставки занурилися в живописну історію нашої національної спадщини.
Керівники виставки Григорій Іванченко та Олесь Рубан висловили подяку директору ТФК ЛНТУ Олегу Герасимчуку за підтримку та мотивацію.
Викладачі зазначили, що майбутні дизайнери довели свою майстернісь і створили шедеври живописного архітектурного мистецтва у вигляді полотен та комп’ютерно-графічних робіт завдяки здобутим у коледжі компетентностям.
Організатори та учасники дійства впевнені, що подібні заходи розширюють творчі горизонти в галузі сучасного дизайну та мистецтва.