11 травня відбулась зустріч здобувачів освіти груп 11 Мд, 11 КІ, 22 Дз із зірковим письменницьким подружжям Володимира Лиса та Надії Гуменюк. Для студентів та викладачів коледжу літератори презентували свої нові книги, розповідали про письменство, творчі враження та літературну кухню. На зустрічі прозвучали поезії Надії Гуменюк. Письменники відповіли на запитання студентів та дали напутні слова літераторам-початківцям. “Ми живемо в одному місці, навчаємось в одному університеті чи коледжі, ми всі живемо на одній планеті, то ж маємо навчитись розуміти один одного. На мій погляд – це головне завдання літератури – навчити людей розуміти один одного. ” – Надія Гуменюк, українська письменниця. Наталія Кірпіченко, викладач української мови і літератури коледжу та Ірина Данилюк, завідувач відділення презентували письменникам на згадку подарунки від коледжу, зроблені дбайливими руками учнів професії “Кравець. Вишивальник” – рідний прапор та вишитий рушник. Дякуємо письменникам за підписані нові книги для читачів бібліотеки коледжу, які поповнять фонд української літератури.