Здобувачі освіти коледжу спеціальності 076 “Підприємництво, електронна комерція та логістика” з навчальною метою відвідали Луцький міський центр зайнятості.

Проводила навчальну екскурсію Жанна Хаймик – заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості.

Під час заходу студенти отримали можливість дізнатися більше про наявні вакансії на ринку праці, зрозуміти процес підбору фахівців, а також отримали інформацію щодо можливостей професійного навчання та перекваліфікації.

Окрім того, представники Центру розвитку підприємництва надали здобувачам освіти корисні поради щодо отримання грантових коштів для старту власного бізнесу. Також студенти пройшли тест професійної спрямованості за методикою Голанда.

#ТФК_навчає разом з Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості