На підсумковому семінарському занятті з дисципліни «Основи живопису», яке відбулося 16 жовтня, здобувачі освіти групи 43 професії «Флорист. Квітникар», під керівництвом викладача Григорія Іванченка, демонстрували за допомогою ІТ свої презентаційні доповіді на тему: «Топ 10 найвідоміших картин світу».
У межах навчального заняття викладач Григорій Іванченко майстерно організував дискусію, де студенти активно обговорювали визначену тему.
Здобувачі освіти підготувались старанно, базуючись на презентаційних слайдах та рефератах, ретельно підійшовши до виконання завдання. Катерина Назарчук з групи 43 особливо виділилась своїм цікавим виступом, який є на відео.
«Виступи студентів на семінарському занятті на підставі виконаного завдання, на основі презентаційних слайдів та рефератів є показником росту студентів й свідченням їхнього творчого потенціалу та зацікавленого ставлення до дисципліни «Основи живопису»», – Григорій Іванченко.