Учасників мовного марафону привітав заввідділення ТФК ЛНТУ Роман Кшановський, зазначивши, що: «Цей Конкурс покликаний сприяти утвердженню державного статусу української мови, престижу серед молоді та вихованню поваги до традицій і культури українського народу».
Як зазначила голова циклової комісії словесних і суспільних дисциплін коледжу Тамара Найдюк, учасникам заходу наголосили на важливій ролі рідної мови у збереженні та утвердженні етнічної, культурної самобутності народу, а також підкреслили важливе значення Конкурсу для просування цінностей української культури та традицій.
Конкурс у коледжі організовано викладачами української мови та літератури циклової комісії словесних і суспільних дисциплін.