20 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, студенти коледжу побували у головній книгозбірні регіону
З нагоди десятої річниці подій на Майдані молодь першого курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля» на чолі з викладачем історії Дмитром Аврамуком долучилися до перегляду та обговорення документальної стрічки українського режесера Сергія Лисенка «Євромайдан SOS».
Як зазначили організатори, фільм розповідає про події Євромайдану та про громадську ініціативу Центр громадянських свобод Євромайдан SOS, що об’єднала молодих правозахисників та активістів.
Гостя заходу, журналістка та активістка Луцького Євромайдану Марія Доманська, поділилася спогадами зі студентами та прокоментувала події у фільмі.
«Помітив, що під час таких заходів молодь краще та осмислено сприймає нашу історію. Фільми, що присвячені історії Дня Гідності та Свободи, можуть надихати підтримувати важливі людські цінності. Разом з партнерами намагаємось розвивати громадянську, соціальну активність у нашій студентській громаді», – Дмитро Аврамук
Фото зі сторінки бібліотеки