6 лютого команда викладачів у складі: Ірини Данилюк, Юлії Боровської, Віти Горбач, Вадима Яневича та студентів: Дарини Вальчук, Богдани Степанишиної провели профорієнтаційну бесіду в Луцькому ліцеї №1.

«Під час таких візитів намагаємось допомагати учням зрозуміти свої інтереси, навички та особистість, щоб здійснювати обґрунтований вибір щодо майбутньої професійної кар’єри, а також наводимо переконливі докази того, що, обиравши спеціальність або професію в нашому коледжі, вони зможуть досягнути більш різноманітних кар’єрних можливостей», – Ірина Данилюк, завідувачка відділенням, викладачка коледжу.

Як стверджують викладачі, профорієнтаційні заходи для дев’ятикласників ліцеїв сприяють усвідомленню, розвивають критичне мислення, підтримують планування освітнього шляху та допомагаючи їм зробити обдумані рішення щодо свого майбутнього.

Користуючись нагодою, запрошуємо усіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 16 березня 2024 року на 11.00.