15 лютого 2024 року, для студентів 11-ЕТ групи, спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” було проведено «Відкрите заняття» з дисципліни “Вступ до спеціальності”, викладач Шишкін Павло Вікторович.

Тема заняття: “Об’єднана енергетична система України”.

Під час заняття студенти отримали вичерпну інформацію про організацію та функціонування енергетичної системи країни, основні енергетичні центри і управління ними, а також зв’язок нашої енергосистеми з Європейською. Викладач поділився своїм досвідом та провів практичне завданням, що сприяло більш глибокому розумінню теми.

Наші студенти активно залучалися до обговорень та задавали цікаві питання, що свідчить про їх зацікавленість у вивченні даної теми.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість! Нові знання, отримані під час цього заняття, безсумнівно стануть в пригоді в майбутньому.