Викладачки коледжу: Вікторія Ясниська, Олена Ромашко та Інна Малиновська провели профорієнтаційну презентацію для старшокласників Комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради”.

Учнів 9-10-х класів ознайомили з перевагами навчання в коледжі, розповіли про навчальні програми, подали детальну інформацію про професії та вимоги, які є зараз на ринку праці.

Як зазначили викладачки коледжу, така реклама є важливою частиною профорієнтаційного процесу для старшокласників. Адже коледж навесні планує організувати ДЕНЬ ВІДКРИТИ ДВЕРЕЙ, щоб допомогти своїм майбутнім абітурієнтам краще розібратися в своїх можливостях.

Старшокласникам ліцею презентували рекламні матеріали та запросили приєднатись до соціальних мереж закладу, щоб більше дізнатись про студентське життя в коледжі.

❤ запрошуємо усіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ коледжу, який відбудеться 16 березня 2024 року, початок об 11.00.