Після зимових канікул продовжились обласні ХХХІ спортивні ігри серед студентів закладів фахової передвищої освіти Волині.
Вітаємо студентів коледжу та їх наставників Миколу Гамалійчука та Ігоря Євченка з черговими перемогами!
Друге місце в черговому спортивному виді програми ігор – тенісі настільному посіла команда нашого коледжу у складі: Іллі Острого, студента групи 22 АТ, Іванни Бензи, студентки групи 21 Мд та Назара Іванюка, студента групи 12 ІСТ.
З іншого турніру – змагання з шахів команда коледжу теж ввійшла в число переможців, посівши почесне третє місце серед закладів фахової передвищої освіти регіону.
Вітаємо Ольгу Мулько, студентку групи 32 Дз та Арсена Бацкова, студента групи 11 ЕТ з успішною грою та бронзовим дипломом коледжу за командну гру в шахи. Вітаємо Арсена з отриманням відзнаки за почесне ІІ місце в особистому турнірі.
Переможці отримали дипломи Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
#ТФК_навчає разом з @Волинське обласне відділення – філія КФВС МОНУ