Учні коледжу, які навчаються за спеціальностями “Флорист. Квітникар” мали неймовірну можливість поринути в магічний світ полотен Олександра Валенти, відвідавши разом з майстрами виробничого навчання Марією Гуменко-Вейдою та Маргаритю Лукашук виставку, що проходить у Художньому музеї та присвячена ювілею талановитого митця Волині.
Роботи Валенти не лише змушують задуматися, але й дають відчути насолоду від перегляду звичайних побутових об’єктів створеним неймовірним талантом та досконалою технікою пуантилізму, – поділилась враженнями Марія Гуменко-Вейда, – Дякуємо усім працівникам музею за гостинність, творчу атмосферу, неперевершений емоційний опис полотен та музичний супровід. Обов’язково повернемось…
За словами освітянок, їхні вихованки мали можливість не лише насолодитися красою полотен, але й отримати нові ідеї та натхнення для своїх власних творінь.