У межах навчальної програми дисципліни «Захист України», першокурсники зустрілись зі спеціалістами-піротехніками ДСНС України у Волинській області.
Під час заходу студенти мали можливість дізнатися про основні правила поведінки в зоні потенційної загрози, відповідно до встановлених стандартів та рекомендацій експертів. Спеціалісти пояснили про види мін та їх небезпечність, а також про методи виявлення та уникнення небезпеки у разі потрапляння в мінне поле.
«Вважаю, що для студентів цей захід став важливою складовою не лише їхньої освіти, але й підготовки до можливих небезпек у реальному житті. Здобуті знання допоможуть їм бути більш самосвідомими та обережними, забезпечуючи свою безпеку та безпеку оточуючих», – викладач дисципліни «Захист України» Михайло Арман.