Гучними оплесками завершився концерт, що відбувся на великій перерві. Організаторами концерту для мам стали здобувачі освіти під проводом музичного керівника коледжу Миколи Палія та керівника гуртка «Я-патріот!» Людмили Воронової.

Мами, які змогли відвідати захід, вловлювали кожну ноту та кожен акорд, що відзеркалювали не лише вміння та талант виконавців, але й старання їхніх дітей-студентів.

Традиційно свято розпочав Олег Герасимчук, директор коледжу. Його привітання було теплим і щирим та створило святкову урочисту атмосферу в залі.

Цей захід водночас був і святом музики, і виявом глибокої вдячності мамам за безмежну любов та підтримку, яку вони надають своїм дітям на кожному кроці їхнього життя.

Дякуємо раді здобувачів освіти за технічну підтримку заходу та надані подяки для учасників концерту.