Під час святкового заходу директор коледжу Олег Герасимчук висловив вдячність усім працівникам за їхній професіоналізм і відданість справі, а також вручив грамоти найкращим співробітникам за вагомий внесок у розвиток навчального закладу.

“Ми у коледжі всі єдині і це свято і тих, хто навчає, і тих, хто прибирає, і готує, і годує. Завдяки нашій єдності ми створюємо сильне освітнє середовище – наш коледж”, – Олег Герасимчук

З нагоди свята студенти підготували різноманітну програму, що включала музичні виступи, танцювальні номери та щирі привітання на адресу педагогів.

Атмосфера була наповнена теплом та вдячністю, а кожен виступ відображав повагу і любов до викладачів, які щодня діляться знаннями і натхненням зі студентами.