Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.
Студенти Технічного коледжу Луцького національного технічного університету не могли залишитися байдужими до цього, адже повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.
5 жовтня представники студентського самоврядування та учні 11 групи – класний керівник Онищук Л.О., відвідали Луцький Геріатричний пансіонат , де надали волонтерську допомогу в прибиранні території Геріатричного пансіонату.
Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення одного дня на рік, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.