«Хай буде мир на всій Землі, хай буде мир на Україні» (до Міжнародного дня миру)

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ!
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.

Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов!

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу. Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей в сучасному світі це не більше, ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху. Саме для них в основному і існує цей день – Міжнародний день миру.

 Міжнародний день миру (англ. International Day of Peace) заснований в 1981 році Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.

Раніше для нас, українців, мир – це була реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе.

Ось уже четвертий рік в країні триває неоголошена війна з Росією. В країні лунають постріли та проливається людська кров. Гинуть сини та батьки України. Чоловіки зі сходу, заходу, півдня та півночі країни йдуть добровольцями на війну, щоб захищати наше майбутнє.

Про життя солдат, які на сході нашої країни захищають її кордони розповіли гості з військової частини Національної гвардії України № 1141 міста Луцька.

Артур Шпильовий та Павло Шафранюк, які також продемонстрували необхідні речі військового в зоні АТО, вміст медичної аптечки та зброю.

Тож найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли на ній розквітають чарівні квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. Мир на землі — це найбільше благо, бо є тато і мама, ніхто не гине у боях, і багато радості у світі.

Хай буде МИР!

Хай буде людству МИР в усьому світі!

Хай буде МИР у нашій рідній Україні!