Під час проведення тижня заходів викладачів та студентів циклової комісії креативних індустрій, під керівництвом викладачки Віти Юфімюк відбулася виставка графічних робіт на тему «Архітектура в графіці» здобувачів освіти другого курсу спеціальності 022 Дизайн.
– Застосовуючи засоби графічної мови: точку, лінію, штрих та пляму здобувачі освіти виконали ряд архітектурних об’єктів в графіці різних стилів та епох. Тут мистецтво чорного та білого майстерно та деталізовано відтворює не тільки собори і замки країн Європи, Сходу, а й пам’ятки наших рідних земель. Серед робіт варто відзначити Одеський Обласний Академічний Драматичний Театр, Львівська Ратуша, Романський собор міста Чортків, Лютеранська кірха міста Луцьк, Собор Паризької Богоматері, Клермон-Ферранський собор та Базиліка Сен Урбен де Труа у Франції, Французький собор Фрідріхштадт, Міланськй Собор в Італії, Собор Святого Петра в Ватикані, Міланський Собор в Італії, Кельнський собор в Німеччині, Біг Бен в Лондоні, Собор Святого Філіпа в Бірмінгемі, Пізанська Вежа, Пантеон в Римі, Собор Святого Петра у Ватикані, Блакитна мечеть в Стамбулі, Шанхай старе місто Чібао та ін – Віта Юфімюк.
Директор коледжу Олег Герасимчук відзначив високий рівень виконання представлених графічних робіт та побажав студентам подальших творчих успіхів та здобутків.
– Вражений деталізацією, яка показує справжнє мистецтво та розуміння вираження форми в даних роботах. Дуже класно, що маємо таку талановиту та креативну молодь. Адже все, що стараємося зробити в нашому коледжі є креативним, завдяки можливостям наших здобувачів та викладачів, – Олег Герасимчук.