26 жовтня 2018 року в актовій залі ТК Луцького НТУ відбулися загальні батьківські збори студентів та учнів І курсу коледжу. Висока явка батьків засвідчила високий  інтерес батьків до навчання та майбутнього своїх дітей.

Із вступним словом до батьків звернулася виконувач обов’язків директора Технічного коледжу, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Володимирівна Міськів, яка у своєму виступі  проаналізувала  відвідування учнями та студентами занять, громадське життя, участь в різноманітних заходах та акціях, права та обов’язки учнів і студентів та інші поточні питання з життя коледжу. Було розглянуто особливості начального процесу та труднощі, з якими можуть стикнутись першокурсники під час адаптаційного періоду навчання.

Заступник директора з навчальної роботи Тамара Петрівна Радіщук розповіла про переваги навчання у коледжі, проведення семінарських та лекційних занять, а також ознайомила батьків з особливостями проведення ЗНО.

Про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці розповіла заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Ігорівна Андрощук.

На завершення батьківських зборів студенти та учні порадували своїх батьків та всіх присутніх в залі цікавими художніми номерами.

Після концерту, батьки мали можливість поспілкуватися із кураторами, класними керівниками, майстрами виробничого навчання та детальніше дізнатися про успіхи своїх дітей у навчанні, відвідуванні, проведенні дозвілля, а також обговорити проблеми, які їх турбують.

Адміністрація коледжу висловлює подяку батькам за участь у заході, а педагогічному колективу за належний рівень його організації та проведення.