26 жовтня 2019 року в Технічному коледжі Луцького НТУ відбулися загальні батьківські збори студентів та учнів І курсу коледжу.

Офіційну частину зборів відкрив директор коледжу Олег Олександрович Герасимчук, який подякував батькам за їх турботу про своїх дітей та постійну увагу до їх навчання і життя. Наголосив на тому, що тільки спільними зусиллями у співпраці батьків та педагогів , студенти та учні зможуть досягнути своєї мети.

На зборах також виступили заступники директора Олена Володимирівна Міськів та Тамара Петрівна Радіщук , які ознайомили присутніх з вимогами до навчально-виховного процесу та перспективами подальшого навчання в Технічному коледжі.

На завершення батьківських зборів першокурсники порадували своїх батьків та всіх присутніх в залі цікавими художніми номерами.

Збори продовжувались у групах, де батьки мали можливість поспілкуватися з кураторами та класними керівниками. Обговорили питання щодо адаптації студентів та учнів, їх перших здобутків, критеріїв освітніх вимог закладу, тощо.

Адміністрація коледжу висловлює подяку батькам за участь у заході.