16 лютого 2019 року в актовій залі ТК Луцького НТУ відбулися загальні батьківські збори студентів та учнів ІІ курсу коледжу. Основним питанням  було проведення у 2019 році для студентів та учнів коледжу зовнішнього незалежного оцінювання.

Офіційну частину зборів відкрив директор коледжу Олег Олександрович Герасимчук, який у першу чергу подякував батькам за їх турботу про своїх дітей та увагу до їх навчання і життя. Вкотре наголосив на тому, що тільки спільно – батьки, педагоги, студенти та учні зможуть досягнути найвищих висот як у навчанні, так і в суспільстві. Олег Олександрович зосередив увагу присутніх на основних нововведеннях, що чекають на студентів та учнів коледжу в 2019 році при здачі ЗНО.

Більш детальну інформацію щодо підготовки студентів та учнів коледжу до здачі ЗНО, присутнім розповіла Алла Корнейко, завідувач центру ЗНО та МД Волинського ІППО.

На зборах також виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Володимирівна Міськів, яка ознайомила присутніх з вимогами до навчально-виховного процесу та перспективами подальшого навчання в Технічному коледжі.

Збори продовжувались у групах, де батьки мали можливість поспілкуватися з кураторами та класними керівниками, дізнатися про навчальні досягнення вихованців. Обговорили і вирішили актуальні питання щодо підготовки до ЗНО, підвищення якості знань, поведінки,про недопущення пропусків занять без поважних причин та інше.

Адміністрація коледжу висловлює подяку батькам за участь у заході.