19 жовтня 2018 року в актовій залі ТК Луцького НТУ відбулися загальні батьківські збори студентів та учнів ІІ курсу коледжу. Основним питанням  було проведення у 2019 році для студентів та учнів коледжу зовнішнього незалежного оцінювання.

Офіційну частину зборів відкрив директор коледжу Олег Олександрович Герасимчук, який у першу чергу подякував батькам за їх турботу про своїх дітей та увагу до їх навчання і життя. Вкотре наголосив на тому, що тільки спільно – батьки, педагоги, студенти та учні зможуть досягнути найвищих висот як у навчанні, так і в суспільстві. Олег Олександрович зосередив увагу присутніх на основних нововведеннях, що чекають на студентів та учнів коледжу в 2019 році при здачі ЗНО.

Більш детальну інформацію щодо підготовки студентів та учнів коледжу до здачі ЗНО, батькам розповіла методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Мирослава Миколаївна Карпевич-Ящук.

На зборах також виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Володимирівна Міськів, заступник директора з навчальної роботи Тамара Петрівна Радіщук, заступник директора з навчально-виробничої роботи Інна Ігорівна Андрощук, які ознайомили присутніх зі структурою коледжу, вимогами до навчально-виховного процесу та перспективами подальшого навчання в Технічному коледжі.

Збори продовжувались у групах, де батьки мали можливість поспілкуватися з кураторами та класними керівниками, дізнатися про навчальні досягнення вихованців. Обговорили і вирішили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки,про недопущення пропусків занять без поважних причин та інше.

Адміністрація коледжу висловлює подяку батькам за участь у заході.